Biežāk uzdotie jautājumi

 

Kādas ir izmaiņas attiecībā uz iedzīvotāju ienākuma nodokli, sākot ar 2018. gada 1. janvāri?
Sākot ar 2018. gada 1. janvāri, spēkā ir stājušās izmaiņas likumā “Par Iedzīvotāju ienākumu nodokli", kas paredz ieturēt 23% nodokli laimestu daļai, kura pārsniedz 3000 eiro. Par laimestu uzskatāma izmaksa vai vienā sesijā veiktu izmaksu summa, kas veikta uz klienta bankas kontu. Savukārt, par vienu sesiju uzskatāms periods no login līdz logout brīdim Piemēram, ja veiksiet divas izmaksas 2000 eur un 2500 eur apmērā un starp izmaksu veikšanām nebūsiet izlogojies, tad par laimestu tiks uzskatīti 4500 eur un mēs aprēķināsim 23% ienākuma nodokli no 1500 eur. Bet, ja pa vidu abām izmaksām būsiet izlogojies, tad ienākuma nodokli neieturēsim.
 
Esmu pazaudējis savu lietotājvārdu un/vai paroli.
Izmantojiet funkciju „Aizmirsta parole” mājas lapas augšējā labajā malā. Lietotājvārda vietā varat izmantot profilā norādīto e-pastu. Tāpat varat sazināties ar mums, atverot čatu vai rakstot e-pastu uz [email protected] un mēs nosūtīsim vēstuli ar linku uz jauno paroli Jums e-pastā, kas ir norādīts Jūsu profilā.
 
Kāda veida likmes es varu veikt 11.lv?
Mūsu piedāvājumā atradīsiet likmes uz visdažādākajiem sporta notikumiem un līgām. Iespējams veikt kā vienkāršas likmes, tā arī likmju kombinācijas un sistēmu likmes. Tāpat pieejamas arī likmes uz ar sportu nesaistītiem notikumiem. Vairāk par likmju veidiem un rezultātu noteikšanu lasiet mūsu Noteikumu sadaļā.
 
Kā veikt likmi?
Nepieciešams reģistrēt kontu un ielogoties.
Papildiniet savu 11.lv kontu, izmantojot kādu no piedāvātajām maksājumu veikšanas metodēm.
Likmju izvēlnē atrodiet sevi interesējošo notikumu un apskatiet piedāvāto iznākumu likmju koeficientus. Izvēlieties iznākumu, uz kuru vēlaties veikt likmi, spiediet uz tā koeficientu un pievienojiet likmju kartītei ekrāna labajā pusē.
Likmju kartītē ievadiet likmes summu un apstipriniet likmi.
Veiktās likmes iespējams apskatīt sadaļā Sports- MY BETS.
 
Kāda ir minimālā un maksimālā likmes summa?
Minimālā likmes summa ir 0.10 EUR. Maksimālā likmes summa var atšķirties dažādām līgām un notikumiem. Ja likmes summa nepārsniedz limitu, tā tiks pieņemta automātiski. Ja summa ir lielāka par limitu, sazinies ar mums atbalsta dienestā, vai varam šo limitus palielināt.
 
Esmu veicis kļūdainu likmi, vai to iespējams atcelt?
Nē, likmes atcelt nav iespējams.Lūdzam vienmēr pārliecināties, ka visi likmē norādītie iznākumi ir pareizi pirms apstiprināt likmi.
 
Kas notiek, ja tiek pieņemta likme uz jau sākušos/notikušu notikumu?
Šādas likmes tiek atceltas un likmes summa tiek atgriezta jūsu kontā. Ja iznākums ir daļa no likmju kombinācijas, tas kombinācijā tie reģistrēts ar koeficientu 1.00.
 
Kā tiek nodrošināta manas privātās informācijas drošība?
11.lv sistēma ir izveidota atbilstoši stingrākajiem drošības standartiem industrijā. Visa informācija tiek kodēta izmantojot SecureSocketLayer (SSL) un uzglabāta atbilstoši Latvijas Datu Valsts inspekcijas standartiem.
 
Iemaksas
Savu viensviens.lv kontu variet papildināt izmantojot trīs drošas maksājumu metodes. Minimālā iemaksas summa visām maksājuma metodēm ir 10 EUR. Maksimālā vienas iemaksas summa ir 7500 EUR.
 
Kredītkartes
Kredītkarte ir populārs maksājumu veikšanas veids internetā. Visas transakcijas un dati tiek kodēti un ir 100% droši. Transakciju norisi mūsu mājas lapā nodrošina sadarbība ar Swedbank, kas ir vadošā banka Latvijā. Atgādinām, ka pirms veiktā transakcija parādās jūsu bankas konta izrakstā var paiet līdz pat 2 darbadienām.
 
Ātrais internetbankas maksājums
Ja esat Swedbank, Citadeles vai SEB klients, šis būs ērtākais un ātrākais maksājumu veids. Izmantojot ātro bankas pārskaitījumu (Banklink), nauda jūsu 11.lv kontā parādīsies uzreiz pēc transakcijas veikšanas. Transakciju drošības līmenis ir tikpat augsts kā jebkuram citam maksājumam ar internetbanku.
 
Bankas pārskaitījums
Savu 11.lv kontu variet papildināt arī izmantojot bankas pārskaitījumu. Nauda būs pieejama jūsu kontā 1-3 darba dienu laikā.
 
Izmaksas
Saskaņā ar Latvijas likumdošanu naudas izmaksas var tikt veiktas tikai uz reģistrētās personas bankas kontu. Laika posmā no 09:00 līdz 23:59 Izmaksas tiek apstrādātas 1 stundas laikā. Minimālā izmaksas summa ir 10 EUR.
 
Likmju tipi
Vienkāršā likme
Likme uz vienu konkrētu iznākumu. Ja šis iznākums piepildās, likme ir laimējusi.
 
Kombinētā likme
Kombinētās likmes sastāv no diviem vai vairākiem likmju iznākumiem, kas sakombinēti vienā kartītē. Lai iegūtu laimestu, nepieciešams lai piepildās visi kombinētajā likmē iekļautie iznākumi.
 
Likmju sistēmas
Tā ir likme, kura sastāv no vairākām kombinētām vai vienkāršām likmēm. Sistēmas likme ir laimēta daļēji, ja kaut viena no tajā iekļautajām likmēm ir laimēta. Sistēmas likme ir laimēta pilnībā, ja piepildās visi iekļautie iznākumi.
Populārākie likmju veidi
Uzvarētājs
Likme uz spēles galīgo uzvarētāju, ņemot vērā papildlaiku un soda sitienu sēriju. Piemēram, "1" jeb mājinieku uzvara.
 
Handikapa likmes
Likmes ar handikapiem nozīmē likmes uz spēles iznākumu, kur komandas gūto vārtu/punktu skaitam tiek pieskaitīts/atņemts noteikts handikapa punktu vai vārtu skaits. Likmes iznākumu nosaka reālais spēles iznākumus, kuram pieskaitīts handikapa punktu vai vārtu skaits.
 
Precīza rezultāta likmes
Izdarot šo likmi, jūs prognozējiet precīzu rezultātu konkrētā spēlē, kāds tas būs, noslēdzoties pamatlaikam. Piemēram, Dinamo Rīga 3 - Dynamo Maskava 2.
 
Pirmais vārtu guvējs
Pirmais vārtu guvējs spēles pamatlaikā.
 
Puslaiks/Pilns laiks
Prognozēts tiek spēles iznākums puslaikā un pēc pamatlaika beigām. Piemēram, puslaikā neizšķirts, pēc pilna laikā uzvar mājinieku komanda.
 
Puslaika rezultāts
Spēles rezultāts puslaikā. Piemēram, uzvar mājinieku komanda.
 
Likme bez neizšķirta
Šīs likmes iznākums nevar būt neizšķirts. Likme tiek izdarīta uz kādas no komandu uzvaru. Ja spēle noslēdzas neizšķirti, likmes summu saņemsiet atpakaļ.
 
Dubultiespēja
Dubultiespēja ļauj vienā likmē kombinēt divus no trim iespējamiem 1X2 likmes rezultātiem.
Dubultiespējas likmi var veikt uz kādu no trim izvēlēm:
1X – uzvarēs mājinieku komanda vai spēle beigsies ar neizšķirtu
X2 – uzvarēs viesu komanda vai spēle beigsies ar neizšķirtu
12 – uzvarēs mājinieki vai viesu komanda (nebūs neizšķirts)
 
Vārti/Nav vārtu
Likmes uz to, ka spēlē kāda no komandām gūs vārtus pret to, ka spēle noslēgsies bez vārtu guvuma.
 
Ar ko atšķiras likmju līnijas "Spēles uzvarētājs (12)" no "Spēles uzvarētājs (1X2)"?
Ja ir "12", tad runa ir par uzvarētāju bez neizšķirta iespējas. Ja šajā likmes veidā iznākums tomēr ir neizšķirts, tad likmes tiek atceltas. Tikmēr "1X2" nozīmē, ka kā vēl viens iespējamais iznākums ir neizšķirts, kuru raksturo simbols "X". Ja ir neizšķirts, tad veiktās likmes uz katru no spēles dalībniekiem ir zaudētas, bet laimē tās likmes, kas bija veiktas uz neizšķirtu.
 
Kurš uzvarēs atlikušo spēles daļu?
Likme uz to kura komanda uzvarēs atlikušo spēles daļu, sākot no tā brīža kad likme ir veikta un pieņemta un līdz spēles beigām (iepriekšējais rezultāts netiek ņemts vērā). Tikai pēc šīs likmes veikšanas skaitīsies visi gūtie vārti.